Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Drinking bear is easy. Trashing your hotel room is easy. But being a Christian, that´s a tough call. That´s rebellion. ~ Alice Cooper
- nu komt de aap door de mand
- is het koud op 20 maart dan nadert de lente met een vaart
- ... amzeiksel DC 43 (1968) L 421; amzijksel ZND 01 (1922) L 420; aom-zeiksel DC 43 ..... Vliegende z
- In het verhaal staat te lezen dat Mickey het huis van Goofy passeert, die aan zijn voordeur staat, met een hamer. 'Hij hamert er flink op los!' - Op de bijgaande illustratie zie je dan dat er een naambordje aan de deur is gespijkerd, met één nagel. Is dát dan 'er flink op los hameren' ????
- oh there is zuckersüß! orr wie süüß.. ich werd bekloppt.
- Ménage a trois: de paardenren bevindt zich rechts
- Maar voor hetzelfde geld hadden we het niet gezien en stond het daar een paar dagen in weer en weer.
- Maar volgens de rechtbank was er sprake van geen sprake van homohaat
- drank is sneller op dan je lief is
- Even een facebook-overzichtje: geklaag, geklaag, complottheoriën, geklaag, insinuaties, geklaag, een grapje (!!!), geklaag, aandachtstekort, geklaag.
- ik geef je wel een geldstuk meneertje appelboom
- Maar in feite is het een omhooggevallen valse kut,
- Get a life you stupid ignorant fucking low-life SHITFACE!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
I really wanna find the right girl!
Eluterius, 2005-10-17
Iedere vent heeft wel een fase in zijn leven waarin hij op zoek gaat naar de perfecte vrouw. Een geil clubbertje of een meer rustig en belezen persoon; ieder z'n smaak.
Maar hoe kom je dan aan zo'n vrouwmens? Maak er een liedje met clip over en werp het op het internet, dat is al een goede poging, maar zorg natuurlijk wel dat je niet te oprecht bent bij de eerste kennismaking.
(thx Natas)...
Iedere vent heeft wel een fase in zijn leven waarin hij op zoek gaat naar de perfecte vrouw. Een geil clubbertje of een meer rustig en belezen persoon; ieder z'n smaak.
Maar hoe kom je dan aan zo'n vrouwmens? Maak er een liedje met clip over en werp het op het internet, dat is al een goede poging, maar zorg natuurlijk wel dat je niet te oprecht bent bij de eerste kennismaking.
(thx Natas)...
~ Bekeken: 69 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


