Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- rob de nijs: ik was 16 en jij was 98
- het hoeft niet lekker te zijn als het maar veel is
- maar ja, de gemiddelde aardbewoner is te dom geworden om het verschil tussen bucht en kwaliteit te zien, dus lang leve david guetta met zn kutmuzik
- Is dat vandaag gebeurf ?
- al schijnt 's nachts de zon 1000 kg bijft een ton
- Goeie morgen boe... Kga nu nog maar opstaan. Xx
- Leko heeft heel speciaal plan klaar en kiest vanavond voor dit elftal. Plan heeft niet gewerkt...
- Ik kom niet opdagen tijdens dopdagen
- The Nobel Prize has just gone to a farmer in Wiltshire! He was found to be put standing in his field
- Waatbleef? Aafgelasj? Jao, echt waor. De vastelaovestocht van kommendje zunjig moog van de gemèndje neet doorgaon. De maotregele laote 't neet.
- gebalanceerd onder gin Many praat altijd GROTMILJAAR!!!! hem sinds kinderachtig!! 's check nu!?
- je bent de schaam van belgie
- Soms lees ik willekeurig op internet een sterk citaat, en dan denk ik: dit zou een mooi Kwootje zijn voor dwarsbalk.be - blijkt dan dat ik al op dwarsbalk.be zit te kijken!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pleistertje
Morris, 2005-06-05
Zoals men bomma vroeger zij als ik weer eens uit de boom gevallen was, een pleistertje erop en alles is genezen.
NSAD (Not Safe After Dinner)...
Zoals men bomma vroeger zij als ik weer eens uit de boom gevallen was, een pleistertje erop en alles is genezen.
NSAD (Not Safe After Dinner)...
~ Bekeken: 16 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 43/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
6
8
9


Rechts

