Blog
- If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go´ Hmmm, yeah. fair enough. gotta go home now ~ Noel Gallagher
- Sorry voor de tags iedereen maar ik denk echt dat sommigen van jullie dit goed kunnen gebruiken (vooral tijdens corona)!
- Als één van de twee zichzelf in de uitverkoop wil zetten richting China om daar twee of drie jaar een overbetaald schijtleven te leiden, dan is dat hun probleem.
- gij bent de mijne als ik u tegen kom paarse homo
- Ik ben voor jou gevallen, languit op de straat, voor je mooie ogen, ik zag de stoeprand te laat
- De VAR is nog op varkantie
- aterdagmiddag heeft Arjen Robben in een kort filmpje op de media van FC Groningen zijn comeback kond gedaan
- De Rouches blijven op die manier aan de leiding in play-off i, maar voelen de hete adem van Club Brugge, Zulte Waregem en Standard in de nek
- Ik zal grotverdoeme zelf wel uitmaken wa ik leuk vind!
- Waarom heet een WC-bril een WC-bril? Omdat je er een hoop door ziet.
- Zie jij het zitten om langer te gaan werken om meer pensioen te kunnen krijgen?En dan minder tijd hebben om ervan te genieten? NEE.
- De zwaarste kloot die hangt het laagst!
- The mind is like a parachute, it only functions when its open.
- Ik weet ook wel dat de vingers langer moeten zijn dan de handpalm en dat dat bij mij andersom is, maar ja...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 15/2025. Muziek van 1950 tot nu!2
3
5
7
9


Rechts