Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Davina Verscheurs, beroepsfilatelist, begint het stilaan zat te worden om telkens aan Knoos Alperts gelinkt te worden
- Helmut is nen toffe pee zulle,maar schipper blijf bij uw leest
- Yes! We zijn 50! We zijn over de helft! We hoeven niet meer zo lang te leven! Poe poe :)
- He is on his pick getrapped, in his cont gebitten
- I tried to sing once and people in the next room thought I was butchering hogs
- Toen mijn buurman aan zijn darmen was geopereerd kreeg hij een stola .
- Heej dag Roel er zit een hond op jouw stoel! Heej ja heej ja hooow!
- Groetjes vanuit de operatiekamer
- Ik vraag me dan echt af, wat ik dan verkeerd heb gedaan, altijd stront voor dank en de verkeerde komen overal mee weg.
- ...en dat los je dan maar op door ervoor te zorgen dat je broer spam in zijn brievenbus krijgt of hoe moet ik het zien!?
- waar een wilg is is een weg
- Na zo'n avondje modeshow ben je kapót, het is hard werken hoor! OOIT EEN KOOLMIJN VAN DE BINNENKANT GEZIEN, LUIE HAUTAINE TRUT!?
- alle deuren achter je verbranden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Tattoo
Wally, 2004-11-23
Vind je deze Tattoo in één van de boeken van het tattoosalon om te kiezen,of had deze kerel een eigen ontwerp mee ?
:-)
Klik

Ondanks de leeftijd van de bandleden van Status Quo,hebben sommige nog last van Jeugdbrand...Klik...
Vind je deze Tattoo in één van de boeken van het tattoosalon om te kiezen,of had deze kerel een eigen ontwerp mee ?
:-)
Klik

Ondanks de leeftijd van de bandleden van Status Quo,hebben sommige nog last van Jeugdbrand...Klik...
~ Bekeken: 20 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 16/2026. Muziek van 1950 tot nu!6
7
8
9


Rechts


