Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- Stop eens met waaien seg!
- het systeem zal een ferme klop krijgen
- va va voom
- No, chi's not
- een goed cafe op de hoek is beter dan een verre brouwerij
- Na zo'n avondje modeshow ben je kapót, het is hard werken hoor! OOIT EEN KOOLMIJN VAN DE BINNENKANT GEZIEN, LUIE HAUTAINE TRUT!?
- Dat is net zoals het "vergelijken", je stelt hiermee dingen gelijk zonder dat je de tekortkomingen van de mindere toevoegt. Ja, tovenarij als het ware
- Ik kende een vrouw die was zo frigide dat als ze der benen uit elkaar deed de thermostaat aan sloeg
- beter een gat in je hand dan een hand in je gat
- please urinate with precision and elegance
- Een herfst zonder stormen is als een vrouw zonder vormen
- Standard slikt ACHTSTE nederlaag bij Cercle. Leve CERCLE!
- Op café gaan en dan als reden om niet te biljarten zeggen dat je te moe bent. Jaaa, dat geloven we direct
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Lindsay Lohan
Aldiman, 2004-11-16
Kent u Lindsay Lohan al? Momenteel te zien in films als Freaky Friday en Mean Girls. Mss niet drect topfilms maar kijk even naar dit filmpje en je weet meteen waarom je ze moet gezien hebben!
...
Kent u Lindsay Lohan al? Momenteel te zien in films als Freaky Friday en Mean Girls. Mss niet drect topfilms maar kijk even naar dit filmpje en je weet meteen waarom je ze moet gezien hebben!
...
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 16/2026. Muziek van 1950 tot nu!6
7
8
9


Rechts


