Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Betty sings about starlight and champagne. I sing about dead rabbits and blow jobs. When I say music is violence, she says it´s love; when I say it´s math, she says it´s tap dancing. ~ Kristin Hersh
- een wonder is geschied, de poes is nat en het regent niet
- I take photographs of asses. aand afterwards I wipe my ass with the photographs
- De vis is de kampioen in het eten van zijn eigen uitwerspelen; hij consumeert tot zes keer meer uitwerpselen dan dat hij er zelf produceert.
- Hoewel het bedrijf verhuisd is naar een nieuw pand, dat vlak naast een spoorlijn ligt, lukt het de baas niet om de activiteiten weer op de rails te krijgen... De sukkel.
- Als ze nou bij Ajax Huntel de stuntel met zijn stunt aankopen en Schreuder er niet uitgooien kijk ik in ieder geval niet meer. Wat n teloorgang
- Voor de inwoners is het duidelijk waar de oorzaak aan ligt.
- Dit zijn mooie tijden voor Vanaken... hij mag meetrainen met wereldtoppers en achteraf Yari zijn tas dragen. Mika wish gaat geen opdracht uit de weg
- Allemaal goed en wel en zeer interessant, maar nu weet ik nog steeds niet waarom Sidonia geen borsten heeft!!
- Volgens sommige religies komen mensen die bier drinken in de hel terecht. Mensen zoals ik dus. En mijn vrienden uit het café zullen er ook zijn.
- Neem een pauze van het stressvolle werkschema. Ga uit met je geliefden en heb plezier
- Heej Patriek jouw adem maakt me strontziek! Heej ja heej ja hooow!
- en als ik dan niet weet wat zeggen, laat ik een boer en doe ik alsof ik moet kotsen
- Djiezzes maaan!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Maansverduistering
Eluterius, 2004-10-27
Deze nacht is er in onze contreien een volledige maansverduistering te bewonderen.Deze begint om 02.05 en om 8.02 is het helemaal gedaan. De volledige verduistering is om 4.23-5.44 met het meest spectaculaire om 04.05. De volgende maansverduistering heeft plaats op 03.03.07.
Gelezen in Het belang van Limburg (ingekorte tekst).
Waarom houden ze die maansverduisteringen eigelijk altijd 's nachts ?
...
Deze nacht is er in onze contreien een volledige maansverduistering te bewonderen.Deze begint om 02.05 en om 8.02 is het helemaal gedaan. De volledige verduistering is om 4.23-5.44 met het meest spectaculaire om 04.05. De volgende maansverduistering heeft plaats op 03.03.07.
Gelezen in Het belang van Limburg (ingekorte tekst).
Waarom houden ze die maansverduisteringen eigelijk altijd 's nachts ?
...
~ Bekeken: 21 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 43/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
6
8
9


Rechts

