Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- Salmay Dalmay Adonay
- Als twee honden vechten om een been is er een been tekort.
- morgenstond heeft een wekker in de mond
- Hilko Matenayer, de man die alle personages die Sean Connery ooit gespeeld heeft uit zijn hoofd kent, slaagt er maar niet in om het vertrouwen van zijn omgeving te winnen
- friends at work have been hoping for. The type of information on the website is superb and needed and is going to help my friends and I in our studies
- Vaak werd een takje gebruikt van een geneeskrachtige boom of plant als tandenborsten
- voor de haan driemaal kraait moet ie eerst goed inademen
- Deze dagen blijf ik grijs gecamoufleerd, onopvallend ingetogen op het asfalt struinen, met wat muizenissen die me blijven volgen.
- Hoі! Ιk heb gemerkt dаt veel ϳоngеnѕ dе voоrkeur gеven аan gеwonе mk
- ziek zijn is slecht voor de gezondheid
- Canım benim eline sağlık emeğine sağlık dilerim cok guzel yerlere gelirsin bıde seslerınızıne bayıldım ya
- Lepels op je tepels!!
- en roépen! Vooral altijd veel en hard blijven ROEPEN TEGEN ELKAAR!!!!!!!!!!! Je moet er maar gewoon van uit gaan dat je gesprexpartner SLECHT HOOOO-HOOOOORTTTTT!!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hulp.
Silla, 2004-08-20
Toch fijn dat er nog mensen zijn met een greintje gevoel.
De politie is dus tóch je beste vriend.
(thnx Licoma)...
Toch fijn dat er nog mensen zijn met een greintje gevoel.
De politie is dus tóch je beste vriend.
(thnx Licoma)...
~ Bekeken: 17 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 16/2026. Muziek van 1950 tot nu!6
7
8
9


Rechts


