Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Of course, I want to sell this record - there's no point making it otherwise ~ George Michael
- Hoog tijd om weer even wat te gaan emanticiperen
- Dimiti Scheelacker, de man die beter staand kan liggen dan liggend staan, houdt al jaren vol dat hij van kalfsleer gemaakt is
- 08: 15 a.m. - Rana returns to bedroom to find kitty barf all over the bed.
- ik krenk dus ik besta
- Alles wees erop dat het weer een spetterende avond ging worden, en dat werd het ook: ik kreeg diarree
- Salmay Dalmay Adonay.
- Chantesse Negelaers, webdiezaajnster, heeft zich tijdens het degradatieduel tussen Standard en Anderlecht, verbrand aan een kom muësli
- Deze website verstrekt interessante informatie, maar ook flauwe zever. Het ligt niet aan ons als je het verschil niet ziet.
- Als je bij het woord "puik" aan kots (puke) denkt, wordt het allemaal plots een pak minder feestelijk
- Mèr mèr MÈR toch! Mèr mèr MÈR toch!
- Uw bericht hier?
- nadat de tafel haar val brak, za ze de hele dag met een blauw oog en een dikke kaak voor me
- Als de wind fout staat, ruik ik de vaginale geuren van de buurvrouw
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Alweer een sekstape
Silla, 2004-07-15
Ditmaal van Gina Lee Nolin, Wie wordt de volgende? Eddy Wally met zijn Marietje, of Veronique Dekock met een of andere mysterieuze minaar?
Maak uw keuze mensen!
Bedankje aan Gert!
NSFW
Update: Via Jaggle kan je nu ook een ander stuk tape downloaden....
Ditmaal van Gina Lee Nolin, Wie wordt de volgende? Eddy Wally met zijn Marietje, of Veronique Dekock met een of andere mysterieuze minaar?
Maak uw keuze mensen!
Bedankje aan Gert!
NSFW
Update: Via Jaggle kan je nu ook een ander stuk tape downloaden....
~ Bekeken: 15 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 43/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
6
8
9


Rechts

