Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- If you develop an ear for sounds that are musical it is like developing an ego. You begin to refuse sounds that are not musical and that way cut yourself off from a good deal of experience. ~ John Cage
- ᴾᵃᵏᵏᵉᵗ ᴮᴱ³⁴²⁸⁶³²⁻²⁰ ⁱˢ ᵛᵉʳᶻᵒⁿᵈᵉⁿ ⁿᵃᵃʳ ᵘʷ
- Sinds een paar dagen ruikt mijn plas een stuk sterker en stinkt het ook een beetje. Vorig weekend heb ik onveilig gevreeën met een onbekend meisje.
- Sarah Jessica Parker is niet de eerste beroemdheid die een stuk van Denkers draagt. Ook Lady Gaga, Rihanna, Fergie, Britney Speras, Dita Von Tees en Paris Hilton zouden een beha van de Nederlandse bezitten. EN WAAR MOET DAT ARM MEISKE DAN ZELF HAAR BOLLEN MEE OPHOUDEN?
- You are to contact me with your surname and age for an unclaimed inherit funds link to your surname for more info.
- Heeee, ben ik is een keer online, dan doe joj niks. Moet je morgen ook niet mekkeren waarom ik niet Feut
- En gi moet ow moel haawe!
- moot ich op dei site goan kieke zieker
- Ich wis ni dè gi ne steesjenwage gekocht hää !?
- Het Inbox-stadium in Glasgow
- Bear38
- Djazmik brutok KANALDAT!
- Roel, stop met die flauwe mopjes, we zijn niet in de stemming
- De Vuelta vanuit de lucht bekeken: helikopter snot cannabisplanten op dakterras
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Ik kom
Silla, 2004-04-06
Te veel alcohol, te veel vrouwen, ik kom schat...
Wat er ook kan gebeuren als je te veel alcohol consumeert is dat je je been verliest in een of ander tragisch autoongeluk. Maar dat wilt niet zeggen dat je nietmeer kunt feesten en dansen!
(tnx Loiten)...
Te veel alcohol, te veel vrouwen, ik kom schat...
Wat er ook kan gebeuren als je te veel alcohol consumeert is dat je je been verliest in een of ander tragisch autoongeluk. Maar dat wilt niet zeggen dat je nietmeer kunt feesten en dansen!
(tnx Loiten)...
~ Bekeken: 17 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 16/2026. Muziek van 1950 tot nu!6
7
8
9


Rechts


