Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I love seeing the fans of the music that I make ~ Gavin Rossdale
- Dik dom kalf, achterbakse trut
- Gisteren is geweest, morgen moet nog komen. Dus vervul vandaag al je dromen.
- Vuer aan den toog stuen 2 oudere mannelijke verdachte types. Eederein dinkt det deh BOB is meh Tom blieft ter kalm in
- *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* *tik* - Koeeeeeeeeeeennn.... koeeeeennnnnn... koeeeeennnnn.... *KLIK* Hallo met Koen
- Suck on you, I get this feeling deep down in my throat that I just can't lose. Yes I'm on my way
- Ik heb vandaag 'met ne Franse slag' gedweild. J'ai essuyé aujourd'hui avec un coup Française
- en ik ben weer de gebeten hand!
- this is the group with Kenny G, George Michael,... and Snow... Yeah! It's a super suck-group
- Al van bij het begin, maakt Studio 100 duidelijk dat dat nieuwe lid niet per se een vrouw hoeft te zijn. Voor het eerst sinds de oprichting van K3 in 1998 zal dus groep dus mogelijk die uit drie vrouwen bestaan.
- But then I spent so many nights feeling sorry for Marcel but I grew strong, and I learned how to get along
- Wat gebeurt er met een niet-bevruchte eikel?
- dat speelt geen drol.
- Heeft u in de afgelopen drie jaar een vertraagde of geannuleerde vlecht gehad?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Airmarshall's
Eluterius, 2004-01-13
KLM gaat gebruik maken van zgn. airmarshall's. Oftewel een onopvallende beveiligingsknakker, met een vuurwapen om terroristen te weren.
Ik vraag me af waarom? Dat is toch helemaal niet nodig!...
KLM gaat gebruik maken van zgn. airmarshall's. Oftewel een onopvallende beveiligingsknakker, met een vuurwapen om terroristen te weren.
Ik vraag me af waarom? Dat is toch helemaal niet nodig!...
~ Bekeken: 21 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 43/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
6
8
9


Rechts

