Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Kannye West, keep the following in mind: 1. Beyoncé DOES NOT have the best video of aal time. NOT. 2. You're a
- Nogmaal het bewijs dat met gewoon te gaan werken je niet kunt rijd worden.
- Statistics are like lingerie, they show the big picture, but hide the essentials
- balakuglaflab!
- John 3:16 Dat is... 0,1875
- gewoon nog wilder dan vermager controversieel hoort ook bij dat bij de onderburen
- Øttø Ødegørd, de zelfingenomen niksnut die ervan overtuigd is dat hij de diameter heeft uitgevonden, is laatst goed voor schut gezet door hønd
- Ik ben 27 jaar wegenwachter geweest bij vdab en raadt iedereen aan om een lid maat schap en niet vergeten een euro pech af te sleutelen on mis baar toen ik nog in dienst was heb ik drama's mee gemaakt
- Racing Genk is weer indruk aan het maken. Het doelpunt dat gescoord werd op Besiktas was van fantastische makelijk. Kijk en geniet van de goal van
- Ik wou even zeggen dat ik nóg 'n hobby heb, ik maak namelijk ook piepschuimen poezen, en die bekleed ik dan met........ Stof!
- george bush zou zich misschien beter eens wat minder focussen op zijn gefakete orgasmes!
- Het Inbox-stadium in Glasgow
- El'n Jaahn & Kicki Dee, El'n Jaahn & George Maikel, El'n Jaahn & Blue. EL'N JAAAHN!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Colin Farrell: “de” tape!
Silla, 2006-01-19
Een tijdje terug berichtten we nog over Farrell die in een afkickcentrum zou zijn opgenomen. Nu is er in navolging van o.a. Fred Durst ook nog 'n filmpje uitgelekt dat eigenlijk voor z'n privecollectie bedoeld was. En dankzij KletsMaarRaak hebben we 't toevallig gevonden.
In twee delen: 1 en 2!
Overbodig te vermelden dat dit niet voor de kleinsten onder ons bedoeld is!...
Een tijdje terug berichtten we nog over Farrell die in een afkickcentrum zou zijn opgenomen. Nu is er in navolging van o.a. Fred Durst ook nog 'n filmpje uitgelekt dat eigenlijk voor z'n privecollectie bedoeld was. En dankzij KletsMaarRaak hebben we 't toevallig gevonden.
In twee delen: 1 en 2!
Overbodig te vermelden dat dit niet voor de kleinsten onder ons bedoeld is!...
~ Bekeken: 191 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


Rechts

