Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- If I were in the Beatles, I'd be a good George Harrison. ~ Noel Gallagher
- Er was eens een man eh, en die moest 7 keer meekomen
- er is geen koe zo blond of er zit een staart aan
- ik spreek vloeibaar Nederlands
- Dit heeft al een hele tijd op ons verlanglijstje gestaat, maar wegens technische belemmeringen konden we dit nooit uitvoeren
- Потік динамо, будь ласка?
- veel geblaat weinig schaap
- Met de hangende pootjes tussen de benen
- It's roundout belaughable!!
- Ik ben alleen dronken op dagen met een d!!
- Als je felle diarree hebt, en je laat 'iets' los wanneer je niest, is het lollig als mensen 'gestrondheid' zeggen
- we gaan -toegegeven- bijzonder amateuristisch te werk!
- Roel is een gebruiksvriendelijke krachtpatser voor productiviteit, met de prestaties en beveiliging die je nodig hebt.
- met de neus in de boter vallen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Dag
mijn naam is Guillard Chantal. Ik ben weduwe en heb niet het geluk gehad een kind te hebben voor mijn overleden echtgenoot. Ik heb sinds 2009 last van kanker. Ik ga dood en ik wil een deel van mijn fortuin schenken aan een betrouwbaar en vriendelijk persoon. Als je geïnteresseerd bent, stuur me dan een e-mail e-mail E-mail: guillard1936chantal@protonmail.ch E-mail: guillard1936chantal@protonmail.chSalutations,
,
Germaine Brizart
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Dag"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



