Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- wie aan de weg spijkert heeft veel nagels nodig
- Noem een sport waar je géén blokfluit bij gebruikt
- Ik schaak sleckt maar ik denk dat ik nog rotter dam
- daarnet voor het eerst sinds lang nog eens een fietstocht gemaakt en alzo gemerkt dat er zowel aan de fiets als aan de conditie nog heel wat schort!
- I love fucking you man! I mean... I fucking love you, man!
- Dus Kamiel verwacht u ook maar aan een of andere pilaarbijter die niet tegen een schetenfestival kan.
- apapapaapaa
- The 1993 Dance Review Megamix
- Vanaken moet dringend eens leren dat de JPL geen breiclub is.
- Stanley Ugt, een gevaarlijke presentator uit Gierne, knoeit steevast met koekbeslag in badkamers
- Het was er warm en druk en ik zat op een lege kruk .
- keukenmeiden doen het met gegil
- De ene persoon durft zich uit te drukken, kan het niet zo goed, maar doet het wel. De andere kan het, durft het niet en liegt dan maar wat. Roel heeft geen zin meer in dat kunstmatig gedoe
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Ik snap jongens niet.
Klote gast komt er nu mee dat hij mij ook leuk vond in de tijd dat ik hem fantastisch vond.En natuurlijk heb ik nu een vriend en is ie pissig op mij!!! Ik snap jongens niet.
Wie denk je dat je bent om fucking tussen mij en mijn ex te gaan staan en dan ook nog mij de schuld geven? Ja ik heb het godverdomme verkeerd aangepakt dat weet ik ook wel. Maar om nou dingen te gaan verzinnen zodat mijn ex mij opnieuw haat? Zodat jij hoog in het lijstje staat van mijn ex kerel wat wil je nou ben je homo of zo.
Laat mij en mijn ex gewoon weer samen komen en tyfe een eind op met dat gelul en gelieg van je, want ik ben nog niet klaar met jou.
En vieze kankerlijer heb je enig idee hoe moeilijk het hiermee heb kun je niet gewoon tegen me praten. Ik heb er zelf al genoeg spijt van, dat je me ligt te negeren helpt ook geen ene fuck.
ik snap jongens niet,
,
Viki
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Ik snap jongens niet."
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


