Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- het phishingslachtoffer werd in de mailing genomen
- Pet af voor de abnormale mensen onder ons, zij maken het verschil.
- wordt gebruikt om gebakken of gefrituurde etenswaren van een krokante worst te voorzien.
- Brandstichting bij brandstitching
- valt er sneeuw in mei, is kerstmis voorbij
- أنا أدخن سيجارة ، كان الموقد
- Ik moet zó dikwijls kakken! Ik heb soms de indruk dat de lucht die ik inadem zich omzet in stront, ik kak meer dan ik eet!
- Als je snel wil gaan, ga dan alleen!! Als je ver wil geraken, ga dan samen!!
- Koppel verdacht van brandstichting toekomstig asielcentrum zoekt asiel in Hongarije
- a cuntnut is a person who is so irritating/thick that even that a new level of idiot was created for them.
- Ik moet kakken
- Als ge bij Pepe een broodje Pozuelo vraagt krijgt ge een vervallen broodje met niks op.
- een y hoort erbij
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Vriendin is boos op mij nadat ik haar waarschuwde
Hoi Brigitte.Mijn vriendin (relatie van van 8+ jaar) schonk me een kenmerkend parfum. Ik was zo blij omdat het het allereerste parfum was dat ik kreeg (niet dat ik stink of zo lol, maar ik gebruik gewoon niet zoveel geuren) en vooral: het was iets van haar.
Ik was nieuwsgierig en opende voorzichtig het flesje maar daarna kreeg ik de magnetische dop er niet meer goed op. Het paste gewoon niet.
Nu weet ik dat dit een slechte eigenschap van mij is, maar mijn nieuwsgierigheid kreeg uiteindelijk de overhand en zocht het op internet. Ik kwam erachter dat wat ze kocht nep was en raakte van streek, niet omdat het parfum dat ik kreeg nep was, maar omdat mijn vriendin waar ik van hou en waar ik om geef in 't zak gezet werd.
Wetende hoe belachelijk de prijzen van deze dingen zijn, voelde ik me plotseling schuldig om zoiets te ontvangen, en vooral omdat een vervalsing was. Dus vertelde ik haar, op de beste manier die ik kan, dat ik van haar hou en dat het een mooi geschenk was, maar dat ze bedrogen werd.
Ze nam het niet goed op en nu hebben we ruzie terwijl haar en mijn intenties goed waren!
Wat moet ik hiermee?
Ongerust,
Zeke
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Vriendin is boos op mij nadat ik haar waarschuwde"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 07/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
10
11
DEUS - Nothing Really Ends 27
12
13
14
15
CHRISTOPHE - Aline 21
16
17
THE RESIDENTS - Kaw-liga 18
18
TEARS FOR FEARS - Shout 9
20
25
26
LUKE COMBS - Fast Car 17
27
28
29


