Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go´ Hmmm, yeah. fair enough. gotta go home now ~ Noel Gallagher
- HEY NANCY! GET ME A BEER! NOW!!
- De baas heeft een vet loon, ik verdien geen knijt. Daarom dat ik ga kakken, in de baas z'n tijd.
- Drastic... My private parts were used to make my nose
- Op maandag 27 september 2004 om 17:33 uur waren hier nog 93 quaker(s)
- Ik ben niet haatdragend maar ik vind Schandard wel de misselijkste ploeg van heel de wereld, inclusief lagere klassen, provinciale clubs, café-, bedrijfs-, mini-, zaal-, en tafelvoetbalploegen
- Honder de bonder, ik word steeds ronder, mijn organisme gaat eraan ten onder
- Hur i helvete fick vi ens en poäng mög piss och skit
- Aan alle haters en praters aan iedereen die dacht dat ik het niet kon... jullie hadden gelijk
- Steven Defour: "Wij zijn te sterk voor de Belgische competitie!" - Drie dagen later: Cercle Brugge (!) - Standaaaer De Mèrde: 4-1
- als er met modder wordt gegooid moet men zich bukken
- neuken is belachelijk
- wie het bier lust, drink het op
- karlenklatt, horlenblatt, smeckerei!!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn (34F) vriend (33M) en zijn glazen dinosaurussen
Toen ik en mijn vriend begonnen te daten, was hij erg arm. Zijn financiële situatie is sindsdien verbeterd, maar ons datingleven is nog steeds gericht op het uitgeven van zo min mogelijk geld. Als we uitgaan, doen we dat bij mij thuis omdat hij met drie andere mensen woont. We koken ook voedsel of eten diepvriesvoedsel.Als we restauranteten eten, is het afhalen bij een klein handjevol goedkope plaatsen. Soms spreekt hij zijn veto uit over een plek omdat die ‘te duur’ is, ook al is het de bedoeling om de rekening 50/50 te verdelen. Hij sprak zijn veto uit over een brunchplek omdat "hij zelf wentelteefjes kon maken" (hij maakt geen wentelteefjes voor mij).
We gaan niet op leuke dates naar het aquarium, musea, coffeeshops, enzovoort. Ik ben het beu om bij mij thuis rond te hangen.
Hij heeft mij nog nooit een cadeau gegeven. Nadat mijn verjaardag voorbij was, moest ik hem vertellen dat ik de volgende keer graag een mondelinge bevestiging zou willen, zoals 'gefeliciteerd met je verjaardag' en een zoete traktatie.
Onlangs heeft hij een oude interesse, die geld kost, weer opgepikt. In naam van de anonimiteit noem ik het 'glazen dinosaurussen'. Hij stuurt me steeds links naar ingewikkelde glazen dinosaurussculpturen die honderden dollars kosten en die hij heeft gekocht. Het maakt me stiekem kwaad omdat ik *nog steeds* naar het verdomde aquarium wil.
Hoe vertel ik hem dat zijn prioriteiten mij verdrietig maken, zonder te klinken alsof ik een hekel heb aan hobby's en plezier, of alsof ik een goudzoeker ben die zijn geld wil.
Ik weet dat draken mij misschien stom lijken, maar ze zijn niet dom als ze hem gelukkig maken. Ik gewoon nog meer leuke dingen doen.
Groet,
Anoniempje
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn (34F) vriend (33M) en zijn glazen dinosaurussen"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 33/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
6
7
8
9
10



