Hitstorie
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Al maar op bestaan.volgens mij heb ik een vier persoons bed nodig.had amper plaats om te liggen op mijn zij knieën buiten bed
- Flat earthers dont need an astronomer to prove that the earth is a globe, they need a physiologist to check whats wrong with their brain
- Dit moet de eerste keer zijn dat ik 'bitterballen' en 'interbellum' in één zin lees, die dan ook nog eens inhoud heeft!
- wie een kuil graaft met zijn tanden krijgt geen vieze handen
- miljaar alles zit vast dus nie fietsen vandaag
- Vind wespen irritanter dan kinderen, wespen blijven terugkomen als je ze wegslaat, kinderen niet.
- Als een speler van de tegenpartij gekwetst is, ga je daar als speler zelf best niet bij staan wijzen, zingend "laat maar liggen hij is dooood, hij is dooood, hij is dooo hooo hooood!"
- Mijn tanden zijn geel, mijn teennagels bruin.
- Michel wuyts is het perfecte slaapmiddel. Als die zijn zaag aan het spannen is lig ik meteen te ronken.
- Ergens op bezoek gaan en dan plots beseffen dat er ook in dàt huis ergens vuil ondergoed ligt... Brrr!!
- What in the trailer park, curling iron, Aquanet hairsprai, Camaro upon blocks, I sold coke in the 70's is going on here?
- Думаю, это понравится участникам группы
- wie buigt voor een ander laat zijn gat zien
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hitstorie
CLOUSEAU - "Dat Ik Verliefd Ben"
Dit nummer heeft nog niet in de Eluterius Top-30 gestaan! Als jij vindt dat dit nummer in onze Top-30 hoort , dan kan je erop stemmen!
Denk er wel aan dat je dan nog twee nummers erbij moet stemmen! Dat is wettenlick verpligt!
Kijk en luister naar Clouseau - Dat Ik Verliefd Ben
★ Als je een interessant weetje hebt over de video, zoals een opnamelocatie, een bijrol van een bekend persoon, het gebruik in een reclamespot, ... dan mag je dit ook steeds toevoegen!
Je moet ingelogd zijn om een videoclip en/of weetjes hierover te kunnen toevoegen.
Log in / word lid
De kleine lettertjes
☆ Wie heeft er meegewerkt aan dit nummer?· Klik hier als je medewerkers wil toevoegen. Dankjewel!
Terug te vinden op...
· Adrenaline, Album, VINYL / CD / CA, 1996
~ Bekeken: 33 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28
30
31


Rechts

