Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Writing About Music Is Like Dancing About Architecture ~ Laurie Anderson
- profession cepheus clue blomquist audition downhill cunard shone texture transformation crocodilian trace bennington shameful greenhouse (Elut. 2010)
- CRONYISM
- Moment, Mimount! Mikpunt minpunt
- wat zit bij een vrouw van 25 onder de borsten en bij een van 65 ertussen? De navel.
- Roger had diarree, Angelique voelde zich ziek. Stijn had weer eens pijn en Guy zakte door zijn knuy.
- En dit behangpapier mevrouw is écht wel iets voor u. De fallus-achtige vormen in het motief zijn, zoals de naam het al doet vermoeden, gebaseerd op de menselijke penis. En u mag 3x raden welke!
- Punctualiteit is een deugd, betrouwbaarheid een zegen, als je geen van beiden mee brengt blijf je voor altijd in de regen!!!!!
- Hilko Matenayer, de man die alle personages die Sean Connery ooit gespeeld heeft uit zijn hoofd kent, slaagt er maar niet in om het vertrouwen van zijn omgeving te winnen
- 18-jarige bestuurder uit Knierooi mag met voorlopig rijbewijs positief op drugs testen
- Uit mijn oeuvre: Mammoet je toch eens kijken welke kolossale dieren er vroeger geleefd hebben!
- sinterkloaze
- JA!! WADDIST!?!?
- Fuck... Ik moet kakken en ik heb daar eigenlijk geen tijd voor
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1145:
fucking kutregen bol het af!!!!!!!!

In dit kwootje zitten 5 woorden, samen goed voor 35 characters, waarvan 1 a's, 1 b's, 1 c's, 3 e's, 2 f'en, 2 g's, 1 h's, 1 i's, 2 k's, 1 l'en, 2 n'en, 1 o's, 1 r'en, 2 t's, 2 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mevrouw ik laat je staan in de kou! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 393 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
SCHMUTZ - Love Games 13
15
16
17
18
SILVERTEAR - So Deep 5
19
MICHAEL PENN - No Myth 18
20
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
21
22
23
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
24
25
STRUGGLER - Night Fever 25
26
27
MICHèLE TORR - Lui 4
28
30
BOTS - De Lange Weg 6



