Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Trance expresses a universal feeling, a feeling of warmth and freedom. That’s why people lift their hands while dancing. For some reason the Netherlands have some artists who express that feeling, but actually it’s the Belgians who deserve all the credit. You guys smoothed the path for us years ago. ~ Armin Van Buuren
- Iemand die voor de trein wil springen zou ik toch proberen op het goede spoor te helpen.
- laat je werk niet weerhouden om niets te doen
- The bible says: "You don't have to be attached to a door to be a knob".
- 'ik ben een weekje in de usa geweest voor mijn werk... kom maar allemaal vragen stellen, ik heb dat graag' - 'waarom ben je teruggekomen?'
- This might be the magic mushrooms speaking, but blahyufhy thhhf retfg hurf!
- De VAR zal het allemaal nog eens moeten bekijken. Ondertussen ontstaat er ruzie.
- Look Out For The Walrus!!!
- Wie zegt, dat je geluk niet kunt aanraken...heeft nooit een poot van een hond gehad.
- It's roundout belaughable!!
- Het is dus zeker niét zo dat deze machinaal gefabriceerde steunkousen al gebruikt zijn geweest door, pak 'm beet, zevenduizend Spanjaarden
- gaan leren je Nederlands, aks ik prat in mijn taal geen balen kan je niet begrijpen, rn plus dit raal hier heb geleerd, dat wil zeggen hoe sterke is onderwijs in belgie
- Susan Sarandon fronste de wenkbrauwen toen ze die morgen ontdekte dat haar schaamhaar weer welig tierde
- ze deed het in het openbaar, terwijl dronken, maar waarom? Ik wed dat je kunt't deze te bekijken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1234:
Mor schatje toch!

In dit kwootje zitten 3 woorden, samen goed voor 17 characters, waarvan 1 a's, 2 c's, 1 e's, 2 h's, 1 j's, 2 o's, 1 r'en, 1 s'en, 2 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 65 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28
30
31


