Kwootjes
- Met mobiel internet is alles mogelijk: ik zit te schijten
- In sixth grade I had a band called The Blueberry Waterfall. I had borrowed a guy's Fender Jaguar and Boss Tone Fuzz, which you plugged straight into a Blackface Twin. It was a little power trio - we were actually pretty good for our age. ~ Steve Lukather
- Iemand heeft bedacht dat het bedenken van dingen... Euh... GROTVERDOMME NU BEN IK MIJN FANTASTIES SIETAAT KWIJT DOOR JOUW TORPEDOSCHEET! GA TOCH BUITEN KAKKEN!!!
- Opschudding in Oud-Heverlee Leuven – Beerschot, fans gooien rookbommen op het veld: upshaking in Old-Hepast Leuven - Beardischarge, fans throw smokebombs on the field
- Hij was de drummer van Joe Strummer
- zal ik eens een deskundig oordeel vellen over jouw soepje, of hedde zoiets van "Da boeit me ni"...?
- daarnet voor het eerst sinds lang nog eens een fietstocht gemaakt en alzo gemerkt dat er zowel aan de fiets als aan de conditie nog heel wat schort!
- We moeten daar gewoon eerlijk in zijn. Een boek lezen met een geit op schoot is niet voor iedereen weggelegd. Tenzij het een opgezet exemplaar betreft
- The Real Weird Beat-O-Matics
- Laatst zag ik een man op een spijkerbed liggen. ik vroeg: 'Bent u fakir?', zegt ie: 'Nee, alleen op dinsdag!'
- Perry Slaats, een echte straffe, maakt zijn omgeving bang door luid te blaffen
- als er een schaap over de dam is staat het hek open
- een spreuk met een x is een spreekwoord van niks
- Ja tijdens de vakantie doet het klimaat er niet toe precies he ... irritant kind
- Do you want to make a thousand dollars today? And then a thousand dollars a day? Every day? Nay.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 5978, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1328:
De vrouw riskeert een celstraf van 81 jaar als ze schudlig wordt bevonden.

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 74 characters, waarvan 5 a's, 1 b's, 2 c's, 3 d's, 9 e's, 1 f'en, 1 g's, 1 h's, 2 i's, 1 j's, 1 k's, 3 l'en, 4 n'en, 3 o's, 6 r'en, 4 s'en, 3 t's, 2 u's, 3 v's, 2 w's, 1 z'en, 1 enen, 1 8'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Reejmond steek deze kaars in je kond! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 150 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2023. Muziek van 1950 tot nu!4
6
10
11
16
22
23
24
27
28
29

