Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I have been happier in the past week than I ever imagined possible and it doesn't have a damn thing to do with the money. You're the real prize. The lottery was just a bonus ~ Jeff Porcaro
- Marcel Achterborgt, organisator van spontane éénmansorgieën, stuurt regelmatig lege enveloppen naar zichzelf. Wanneer hij dan zijn laatste verstuurt, krijgt hij automatisch een nieuwe.
- op een goede dag ontdekte ik dat ik ook iets anders kon doen met mijn geslachsdeel dan enkel plassen
- There are two sorts of monuments; the ones built by construction workers, and Beatles songs
- Als ik het meisje natuur in de natuur krijg ik een nat uur.
- Vossen: 'Ik zacht met te veel dingen in mijn hoofd'
- En vroeg of laat loopt het eens gigantisch fout en wie krijgt dan de schuld? Ja jij natuurlijk! En terecht!
- Pineegel! hehehehehehe!!!!!
- Dikke plakken stront in je nek! JAAAA!
- dat is geen gezeur het lag er gewoon schandadelijk bij en het wil niet zeggen dat het buiten de stad is dat het niet mooi hoeft te zijn
- I love how they showed us at the very beginning that we have to take the eggs out of the carton first. I don’t think I would’ve connected those dots otherwise
- string: reetveter, aarssnaar, voorkoord, vouwtouw
- ik heb een tante en een oom die neuken nog altijd met condoom
- Ja die geb je altijd e, maar zal gevaarlihk wirden voir de wegen en asfalt,zal rap smelten, en putten rijden, en betinwegen omhoogsteken, we gaan waakzaam moeten zijn op de weg
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #144:
veu as ge altij LOL achter auwe msn-naom zet

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 44 characters, waarvan 5 a's, 1 c's, 5 e's, 1 g's, 1 h's, 1 i's, 1 j's, 1 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 1 o's, 1 r'en, 2 s'en, 3 t's, 2 u's, 1 v's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 21 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10



