Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I guess I am a feminist of sorts. I love women so much, and I celebrate the feminine in me because I appreciate it so much. ~ Steven Tyler
- Joris ich dink zelfs det ter ter ein kepot hait gesjiekt want hai steit met een rooi fluo bakkes van ziene zak te make biej tanja
- Als Tonny Prastmans (34) naar zijn werk fietst, houdt hij altijd even halt bij een oud, hulpbehoevend vrouwtje om er de krant uit de bus te halen. Dat bespaart hem jaarlijks 290€!
- Altijd eerst sokken, dan schoenen
- Keer tot inkom
- De tribunes van Sclessin zijn al voor meer dan de helft leeggelopen. De supporters van blauw-zwart verzorgen de sfeer in de slotfase.
- Dikke plakken stront in je nek! JAAAA!
- Slechts één kwootje dat over 'kotsen' gaat? Dat is te weinig. Met dit erbij zijn het er twee. Kotsen, spuien, braken, overgeven, puken, over tong(eren) gaan, uit de muil gieren, ...
- Teuma spoelt teleurstellende week van Union door met 2 goals tegen KV Kortrijk - Teuma flushes pullasking week from union through with 2 goals against KV Shortrich
- *YOU* may be good-lookin but *I* get the chicks!
- Telt het hoofddoekverbod ook voor nonnen ?
- Limburgse cakehandelaars verslepen tonnen en codeïne voor drugsbaron
- ouders steeds toleranter: Dronken jongeren mogen kots zelf opruimen met waterspuit
- bee beedeep bee bee dee beep
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1467:
Ik heb mij ge-out als kaalkop. En de meeste mensen bleken dat al aan mij gezien te hebben.

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 90 characters, waarvan 7 a's, 4 b's, 2 d's, 15 e's, 2 g's, 2 h's, 3 i's, 2 j's, 4 k's, 4 l'en, 4 m'en, 7 n'en, 2 o's, 1 p's, 3 s'en, 4 t's, 1 u's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Korneel ik heb 'n konthaar te veel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 67 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



