Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Memory Of Things Gone Is Important To A Jazz Musician Things Like Old Folks Singing In The Moonlight In The Back Yard On A Hot Night Or Something Said Long Ago ~ Louis Armstrong
- Niet kunnen kakken door opstopping. Of kontstipatie.
- in de kroeg gelogeerd zijn
- Wie had dat gedacht? Van plakband trekken van je nieuwe teevee naar een dikke barst in het lcd
- de zwemleraar gaat kopje onder
- Na het eten van de soep was ik genoodzaakt om iets anders te eten, zodat er zich een beschermend laagje vormde in mijn maag, en die troep zich tijdens het slapen niet kotsgewijs een uitweg ging zoeken
- We worden K.O. geslagen, maar we staan steeds weer op
- moe ma mi mee moe ma mi mee
- Øttø Ødegørd, de zelfingenomen niksnut die ervan overtuigd is dat hij de diameter heeft uitgevonden, is laatst goed voor schut gezet door hønd
- E cineva interesat de un cont pe Filelist? if so, pm!
- Het kan ook voorvocht zijn, als je erg opgewonden bent komt het vocht er ook uit en blijft het zitten achter je voorhoofd
- leikomg canu beleive I said the 'fuck' word. lollers!
- Johanz Schleidner of Harmburg holds the item that won him the prize for the Most Painful Object inserted in a rectum.
- Dokter vertelt: heb je te veel buikvet? (Probeer dit voor het slapengaan) Mijn Darmgezondheit
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1720:
It wasn't any fun at all! You have been farting in the car all the way down to texas baby!

In dit kwootje zitten 21 woorden, samen goed voor 94 characters, waarvan 11 a's, 3 b's, 1 c's, 1 d's, 6 e's, 2 f'en, 1 g's, 3 h's, 2 i's, 4 l'en, 7 n'en, 3 o's, 2 r'en, 2 s'en, 8 t's, 2 u's, 1 v's, 3 w's, 1 x'en, 3 y's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej August ben jij nog niet uitgerust? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 264 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 33/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9

