Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Imagine if you could go watch Mozart today, even if it's the last, crappiest show he ever played. What a thrill that would be. ~ Roger Daltrey
- 'Overhemd' en 'Overheid' verschillen maar 1 letter!!!!
- Wat ne kak om een pakket naar de vs terug te sturen onder garantie...
- Elodie van der Kuek leek zó veel op Patricia Routledge dat ze genoodzaakt was haar baard te laten staan
- een de One en KEER to buidelzak always two
- Liefde maakt blind, maar mij hebben ze nooit een witte stok gegeven...
- Mijn hand riekt naar jou
- Hou ons verder op de hoogte van de ontwikkelingen aub.
- ´k Blijf er trouwens bij dat de boekhouding van Standard nog ´s moet doorgenomen worden!
- Ik heb écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht maar echt écht écht écht écht leren spreken als Bart Peeters
- my friends and I have been hoping about. The type of specifics here on the website is superb and appreciated and will assist my family and friends in
- Johan S., een dubbelganger van iemand waar hij als twee druppels water op lijkt, klapt na elke handeling in zijn handen bij alles wat hij doet.
- ooit breek ik de nek nog over die hond!
- What in the bibbity bobbity holy fuckballs is this shit?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1754:
I think that's probably true. Not that it SO big is but it soaked up so much money!

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 89 characters, waarvan 4 a's, 4 b's, 1 c's, 1 d's, 3 e's, 1 g's, 4 h's, 5 i's, 2 k's, 1 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 5 o's, 2 p's, 2 r'en, 4 s'en, 10 t's, 4 u's, 2 y's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 394 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
SCHMUTZ - Love Games 13
15
16
17
18
SILVERTEAR - So Deep 5
19
MICHAEL PENN - No Myth 18
20
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
21
22
23
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
24
25
STRUGGLER - Night Fever 25
26
27
MICHèLE TORR - Lui 4
28
30
BOTS - De Lange Weg 6



