Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Ellert van Zijl, balletdanser-van-m'n-kloten, heeft een ongezouten mening over sauna's. Naar eigen zeggen heeft niemand er iets aan.
- Wat een theater in slot! Goal van Club afgekeurd, dan goedgekeurd en weer afgekeurd. Vormer lachte, weende, lachte en weende
- Waarom zijn mensen die eerst vriendachap verzoek sturen dan reagere er paar wel en praar niet zo vaag woord moe van eerst netje vragen en gesprek starten voor je vriendschap verzoek stuurt aub
- het was zo stil dat je een muisje kon horen vallen
- Cercle prikt snel tegen, maar op aangeven van Hoggas Somers laat een tweede treffer liggen.
- Bijzondere gemoedsinstelling heb je daar... Waarom gebruik je ze niet om Bavo Claes te plezieren? Eenzaat.
- Ik kwam gisteren thuis en dacht, wat doe ik hier? Ben ik maar op café gegaan... en daar besefte ik dat ik van daar kwam lol
- Guy Teizeren, boswachter van boegeroep, is in tegenstelling tot wat zijn naam doet vermoeden géén metalfan.
- De docu over de scheiding van de siamese tweeling wordt - conform het onderwerp - in twee delen uitgezonden
- Schijnbaar bestaat er een Amerikaanse website, waarop je een profiel kan aanmaken om dan in contact te komen met vrienden. Wat 'n raar idee is me dat seg
- hoge bomen geven veel hout
- Heej dag Geert er loopt van alles verkeerd, heej ja heej ja hooow!
- Is er vanavond voetbal op tv? STVV speelt tegen Beveren, dus nee, er is geen voetbal op tv.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #210:
Zeehond? Waar is je zeemand dan?

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 32 characters, waarvan 4 a's, 3 d's, 5 e's, 1 h's, 1 i's, 1 j's, 1 m'en, 3 n'en, 1 o's, 1 r'en, 1 s'en, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Francine ik wil mijn zweer laten zien! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 496 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


