Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We're not arrogant, we just think we're the best band in the world ~ Noel Gallagher
- Hij heeft weer een ferm wicht gezien en zegt 'Hàllow!'
- Wie zoekt, die vindt apen in huis
- zatlap, zou ge niet beter naar huis gaan
- je moet een gegeven paard nooit weggeven
- Ik denk dat ik gevallen ben!
- Vous n’avez pas été un bon client et par conséquent, vous n’êtes pas l’un des rares à avoir cette in
- Hij duwt met links onbegrijpelijk over. Tsja da hedde met Vanaken eh
- En vroeg of laat loopt het eens gigantisch fout en wie krijgt dan de schuld? Ja jij natuurlijk! En terecht!
- Tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten tetten
- Om de één of andere reden heb ik zoiets van: "Goh, in principe moeten we dit kortsluiten, vooral naar Gerard toe... Toch?!"
- That is a bea perisite when they land on you or get sting thy dig in your skin en grow to a maggot they dye the get to mutch blood they drowning
- Zweden zijn berucht voor hun zweedvoeten .
- Het gebeurde in Gingelgom (5jun22, Linda)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2204:
Waw ik heb dexlesie en haal u fouten eruit, oei .lol

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 53 characters, waarvan 3 a's, 1 b's, 1 d's, 8 e's, 1 f'en, 2 h's, 4 i's, 1 k's, 4 l'en, 2 n'en, 3 o's, 1 r'en, 1 s'en, 2 t's, 3 u's, 1 w's, 1 x'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Patriek jouw adem maakt me strontziek! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 17 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10



