Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- Door onwetendheid wist ik niet wat ik deed, maar als ik toen wist wat ik nu weet, deed ik toen niet wat ik deed en wist ik nu niet wat ik nu weet
- lol tis al 1-0 comen kortrijk xd
- Taal- of schrijffout opgemerkt? Kopieer en plak deze als kwootje op deze site!
- Times are hard at the Il Ow Usi Ess Ark
- 0% religieus gehouden darmkanaal.
- we're so glad having discovered this web page, it's toally everything my friend and I have been searching for. The information on the web page is bene
- Verdeel en lieveheersbeest
- 'Overhemd' en 'Overheid' verschillen maar 1 letter!!!!
- oude vissen uit de sloot halen
- mmm. viel mij gisteren plotsklapseling binnen 21 minuten geleden
- Met de hangende pootjes tussen de benen
- Als ik hoest doet mijn kont pijn
- loopt uw neus en rieken je voeten ben je verkeerd gebouwd
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2245:
Polle Pap vroeger als melkboer 'Ik mocht overal langs achter naar binnen, zonder kloppen'... wat moeten we ons daar zoal bij voorstellen?

In dit kwootje zitten 22 woorden, samen goed voor 151 characters, waarvan 11 a's, 3 b's, 2 c's, 2 d's, 15 e's, 2 g's, 2 h's, 2 i's, 1 j's, 3 k's, 10 l'en, 3 m'en, 10 n'en, 12 o's, 3 p's, 9 r'en, 4 s'en, 5 t's, 3 v's, 2 w's, 2 z'en, 2 drie's, 2 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Reejmond steek deze kaars in je kond! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 127 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
9
10
11
12
WAYNE WADE - Lady 30
13
MC5 - Kick Out The Jams 9
15
CLANNAD - Harry‘s Game 25
16
ABC - All Of My Heart 13
18
22
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 22
23
24
27
FUMIYA TANAKA - Phase 26
29
BOBBY GOLDSBORO - Honey 10


