Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ask Yourself: Have You Been Kind Today? Make Kindness Your Daily Modus Operandi And Change Your World ~ Annie Lennox
- ik denk dat het een planktrekker is en meer ga ik er niet meer over zeggen
- Misjnitski
- ik ɓen hem ook niet tegen gekomen
- De mode in de jaren tachtig was 'eeties' niet verantwoord. Hahaha, 'EETIES', snap je'm? EETIES, EIGHTIES! Ja, als je 'm moet uitleggen is het niet meer grappig nee
- is Michael en Janet Jackson dezelfde ?
- krabben en lenen helpen maar even
- Miami Sound Masjien: stomme groep met stomme muziek!! Stomme!!!
- Toen wist de horlogemaker wel hoe laat het was!
- als de nacht valt is het donker
- Nick and Simon can shinebar each other not more outstand? Is that where?
- daarnet voor het eerst sinds lang nog eens een fietstocht gemaakt en alzo gemerkt dat er zowel aan de fiets als aan de conditie nog heel wat schort!
- Ik weet bij mijn oppas kindjes Die een een-eigen tweeling zijn dat ze vanaf ze hun naam hebben gekregen, ze bij eentje een teentje met nagellak hebben gedaan.
- Tussen de balzak en de eikel zit deschacht!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2399:
my backslashes were eaten from my escaped exclaimed echo statement!

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 68 characters, waarvan 6 a's, 1 b's, 4 c's, 2 d's, 12 e's, 1 f'en, 2 h's, 1 i's, 1 k's, 2 l'en, 5 m'en, 2 n'en, 2 o's, 1 p's, 2 r'en, 5 s'en, 4 t's, 1 w's, 1 x'en, 2 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Geert ben jij al gecontroleerd? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 417 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


