Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Yeah, Wacko Jacko, Where Did That Come From? Some English Tabloid I Have A Heart And I Have Feelings I Feel That When You Do That To Me It´s Not Nice ~ Michael Jackson
- Randy Gandalf Woestenberg, een man die revolutionair horizontaal behangt, begint te huilen bij het horen van het woord 'compostverwerking'
- sasha fistel
- 'Zo, dat was het dan, hier scheiden onze wegen. Bedankt voor de samenwerking!' 'Fuck off'
- Hij was ook einde contract in Brugge. In totaal speelde hij 103 competitieatche, 51 keer scoorde hij
- Heed no do permited to going THE PERSON temmby woroing terrislylastly
- je bent nooit compleet nutteloos, je kan altijd nog dienen als slecht voorbeeld
- Well well... I just got vaginaized. How funny.
- Sommige neuskeutels lijken zo 'ingeburgerd' dat ze werkelijk pijn doen bij het verwijderen, alsof er een stuk van de binnenkant van je neus mee losgetrokken wordt
- Staat ze me daar wat zwanger te wezen gvd!
- Barcel Fuentez-Vandermotte, een niet al te knappe uitbater van een verbanddozenwinkel in Moerdonk, krijgt tandpijn van zacht gekookte eieren. Ocharme.
- malinwa wint dit zuiver genk moet bekomen van dinsdaf
- Het voortplantingschleeeven van den mensch
- Nee Walter, meer scheten laten dan gemiddeld is géén teken van hoge intelligentie
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2443:
(Graspy voice:) "It-was-the-Dukes-it-was-the-Dukes-it-was-the-Dukes!"

In dit kwootje zitten 3 woorden, samen goed voor 69 characters, waarvan 4 a's, 1 c's, 7 e's, 3 h's, 3 i's, 3 k's, 1 o's, 1 p's, 1 r'en, 7 s'en, 6 t's, 3 u's, 1 v's, 3 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 24 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10



