Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- Soms wachten ze tot hun date naar het toilet gaat. Soms ook niet
- my friends and I have been hoping about. The type of specifics here on the website is superb and appreciated and will assist my family and friends in
- 'edde gij ow eige wel es afgevroagd veurwà pesies de ge nooit nie mee meugt?
- schijten als een olifant met diarree
- Wel leuk om te weten dat ik samen met Mario Been naar een Mission Impossible aan het kijken ben. Ik naar de film op VTM, hij naar #kvognk
- GEHENNA: MORE THAN A PLACE, A WAY OF LIFE
- Sally Knetsers, voodoospecialist in een parochiale metalband, kan elk spannend verhaal zó vertellen dat het niemand boeit
- Ω sweet Ω
- in een reflex
- Ulrik Schafsteijger, de man die steevast in tennisoutfit gaat winkelen, is vorige week in het huwelijk getreden met een vrouw die unaniem wenst te blijven
- Heel Almere is in de tussentijd geplunderd. Inbraken, branden en plunderingen. Het centrum is vernietigd. De politie schat de schade op enkele honderden euro's.
- Er zijn twee woorden die vele deuren kunnen openen: "Duwen" en "Trekken"
- gank dich wassen dan stinkzak
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2501:
Dan stinkt je vinger wel naar de sjtroondt, maar dat is niet erg. Promótie maken, dáár gaat 't om!

In dit kwootje zitten 21 woorden, samen goed voor 101 characters, waarvan 9 a's, 4 d's, 8 e's, 3 g's, 5 i's, 2 j's, 2 k's, 1 l'en, 4 m'en, 7 n'en, 4 o's, 7 r'en, 3 s'en, 9 t's, 1 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 257 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2025. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
9
10

