Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Memory Of Things Gone Is Important To A Jazz Musician Things Like Old Folks Singing In The Moonlight In The Back Yard On A Hot Night Or Something Said Long Ago ~ Louis Armstrong
- DAT BELOOFD MET VUURWERK NIEUWJAAR..DAT IS DE UITGANG NAAR ATHOMIUM,HEYSEL...ALELOUJA
- Als je focust op het doel vallen de barrières. Als je focust op de barrières valt het doel.
- Het lijkt me bijzonder vervelend als je uitslag krijgt van de allergiedokter
- Van sommige bedrijven weet het personeel NOG STEEDS NIET vanaf hoeveel bomen per m³ men kan spreken van een bos!
- Vrouw gearresteerd voor het stelen van 16 linkerschoenen. Volgende week moet ze voor de rechter verschijnen
- Help! Ik sta in BRandt!
- Hij profileert zich als een rasechte playboy, maar kiest wel steevast voor de zatte wijven
- Stomme club brugge!
- U vindt dat we tijd en webruimte verknoeien? Wij ook, dus dat zit wel snor!
- wie aan de weg timmert heeft veel spijkers nodig
- Jaskankas Edgardaskasjas Kasjankaskauskasjas, de voetballer met de ingewikkeldste en meest foutief geschreven naam OOIT in de Belziesche competitie, kan giechelen als een meisje en tegelijk hoesten als een verstokte rocker
- Met deze keu kan je je ook aan je tenen krabben.
- Casio Horloges heren kan af gehaald vorden of op gestuurt worden met bpost versending voor de koper
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2985:
Het lichaam van Zwarts lichaam werd nooit teruggevonden

In dit kwootje zitten 8 woorden, samen goed voor 55 characters, waarvan 6 a's, 2 c's, 2 d's, 5 e's, 2 g's, 2 h's, 3 i's, 2 l'en, 2 m'en, 4 n'en, 3 o's, 3 r'en, 1 s'en, 4 t's, 1 u's, 2 v's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Arthur jij lijkt wel héél overstuur, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 408 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


