Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- He's a poet, he's a philosopher, and last night, I think I saw him walking on water ~ Mick JaggerMick Jagger introducing Bono when he received his MTV Free Your Mind award, Nov. 1999...
- Die looksaus was helemaal geen looksaus!
- if first time you still get chiness , try refresh 2nd time it may get english
- met de deur in de boter vallen
- Kwalitatief heeft Standard niet meer de kern van weleer en misschien staan zee wel op een plaats die hun kern waardig is
- oplaadbare batterijen zitten meer in hun lader dan in de toestellen waarin je ze wil gebruiken, wat 'n brol!!
- Vorst Horst legt de korst van de worst op zijn borst tegen de dorst
- het is een beetje 'n verwarrend gesprek geworden maar dat lag meer aan u dan aan mij.
- Als je in de spiegel kijkt met je ogen dicht, zie je hoe je eruitziet als je slaapt! Het werkt echt!
- Willem eerst fly uitscheiteb en heel bonzai en dan gaan kontlikke
- Terwijl de hormonale rust langzaam was weergekeerd deden bepaalde aanwezigen toch hun uiterste best om de chaos - middels vreemde rituelen - nieuw leven in te blazen.
- wie watt bewaart krijgt stroom
- ik ben toch zeker sinterklaas niet!
- Een LakeiEefffEen Lakei
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3495:
Het enige wat u hoeft te doen is de juiste geschenkdoos kiezen. Veel geluk!

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 75 characters, waarvan 1 a's, 1 c's, 3 d's, 15 e's, 1 f'en, 3 g's, 2 h's, 4 i's, 1 j's, 3 k's, 2 l'en, 4 n'en, 4 o's, 4 s'en, 5 t's, 3 u's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Margriet, je weet toch: bidden helpt niét? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 254 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2025. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
9
10

