Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If you develop an ear for sounds that are musical it is like developing an ego. You begin to refuse sounds that are not musical and that way cut yourself off from a good deal of experience. ~ John Cage
- De negentien kompetitiewedstrijden die Musonda meespeelde met de groen-zwaften werden met zorg ge kozen
- Over the next ninety minutes, I'd like to show you that all of your problems can be solved by my penis
- Allé t gezond verstand heeft weer eens gesproken over een doen scenario
- Blaffende honden maken best veel herrie
- Goeie morgen boe... Kga nu nog maar opstaan. Xx
- tsja da hedde wellis
- de barman was klein maar tapper
- Zeg nooit "zeg nooit nooit"
- DUS IK WEE NI OF GE HET KUNT KOPEN MSS LATER MAAR KUNNEN ZE DIT BOEK NIET VERFILMEN WAND ZONDER SARA IS HET LEVEN RAAR ?
- Weet iemand ongeveer in Maasmechelen helikopter boven vliegt
- Mijn tanden zijn geel, mijn teennagels bruin.
- Opdoffer voor STVV vlak na de rust: Refaelov trapt Anderlecht vanop de stip op voorsprong. Upduller for STVV flat after the rest: Refaelov stairs Anderlecht fromup the dot on frontjump
- ZOU SIMON HET ERG VINDEN ALS IK NIK SCHILDER??
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #356:
Eén keer, nooit meer

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 27 characters, waarvan 1 a's, 1 c's, 6 e's, 1 i's, 1 k's, 1 m'en, 2 n'en, 2 o's, 2 r'en, 2 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeroen er kleeft iets onder je schoen, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 395 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
SCHMUTZ - Love Games 13
15
16
17
18
SILVERTEAR - So Deep 5
19
MICHAEL PENN - No Myth 18
20
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
21
22
23
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
24
25
STRUGGLER - Night Fever 25
26
27
MICHèLE TORR - Lui 4
28
30
BOTS - De Lange Weg 6



