Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- En dat los je dan maar op door zomaar wat mensen voor de zot te houden of hoe moet ik het zien!?
- Racing Genk is weer indruk aan het maken. Het doelpunt dat gescoord werd op Besiktas was van fantastische makelijk. Kijk en geniet van de goal van
- k merrie is vriendelijk. Ja, ik heb ze gemaakt naakt foto's van mij en enkele naakt video's en ik weet niet hoe sommige hen kon hebben en draai ze op het gezicht boek En ik ben er trots op!
- Lang niet meer gezien! Ik had al gehoopt dat ze je hadden opgesloten in een psychiatrische instelling maar blijkbaar mag zelfs JIJ vrij rondlopen
- Én hij stinkt ook weer een beetje he!
- mag ik de zout en paperclip
- Iederéén heeft het over wat Ronaldo hier doet in Portugal-Frankrijk! Iedereen behalve IK dan...
- Mbaye Diagne (28) weigert zijn huurwoning in Knokke-Heist weigert te verlaten.
- hoe meer zielen hoe minder bier
- IK VIND DAT ER VERANDERING MOET KOMENEEN KONTRACK MOT EEN GANS JAAR UIT DOEN, NIET IN HET MIDDEN VAN HET van het seisoon veranderen,??,,,,,,,,
- Je mag gerust een beetje "open" gekleed rondlopen maar je tetten hoeven er ook niet... omzeggens "uit dreigen te vallen" ee!
- Oke bedankt voor de tips, ik heb ook uierzalf overal rond mn penis enzo gesmeert en heb er vandaag helemaal geen last meer van gehad.. Ik zorg dat het niet op mn eikel komt dus dat komt wel
- de poes uit het slipje kijken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3571:
Wat zijn rotatiepers?

In dit kwootje zitten 3 woorden, samen goed voor 21 characters, waarvan 2 a's, 2 e's, 2 i's, 1 j's, 1 n'en, 1 o's, 1 p's, 2 r'en, 1 s'en, 3 t's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 460 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


