Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ze hebben mij gekozen omwille van mijn acteertalent en niet omdat ik toevallig een lief snoetje heb ~ Koen WautersTijdens een interview over de film "Intensive Care"...
- Cos I ain't no Hollerbach girl
- Rantsoen of proviand?
- Het is niet omdat ik qua studies minder geluk heb gehad dan jij, dat je er automatisch van uit mag gaan als zou ik het IQ van een putdeksel hebben, jij onfatsoenlijk persoon!
- Beroemde fotomodellen die ongenegeerd luid scheten laten, de complete lijst
- al schudt de knaap nog zo kloek, de laatste druppel valt in zijn broek.
- Jim was an interesting man, he learned from his ancestors how to boil water by using his dick to light the fire.
- Blaffend honden wakker maken
- Groetjes, Bernie Van Grout
- She farted so hard she died
- Tijdens de nacht wordt haar bed vuil
- Gaef mich nog maar ein pilske
- 't Is aan't loskomen!
- Though September 15 born individuals are blessed with a healthy appetite, they are prone to overindulgence due to their fondness for food
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3760:
shamm01: one thing i will say..both your teams are full of fking glory hunting armchair fans

In dit kwootje zitten 17 woorden, samen goed voor 92 characters, waarvan 7 a's, 1 b's, 1 c's, 3 e's, 4 f'en, 4 g's, 5 h's, 6 i's, 1 k's, 5 l'en, 4 m'en, 6 n'en, 5 o's, 5 r'en, 4 s'en, 4 t's, 3 u's, 1 w's, 3 y's, 1 nullen, 1 enen, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 440 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



