Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- Das Einjährige Silberblatt (Lunaria annua) gehört wie das Ausdauernde Silberblatt (Lunaria rediviva) zur Familie der Kreuzblütler (Brassicaceae).
- Sollicitatiegesprekken op ruzies laten uitdraaien, 5 tips
- Sluwe Sjakie sloeg de slome slager.
- D&G: check! Superdry: check! hugo boss: check! bankkaart SEC!! :(
- I wish it were simple, but we give up easily...
- Zo van die "goeie grappen" zoals tijdens het koken het onderste stukje van een porei afsnijden, dit tegen je kin houden en mekkeren als een geit
- Staat het je niet aan? Dan staat het je maar uit!
- I AM OBNOKSHEz
- de site voor mensen die speciaal naar het ziekenhuis gaan om mensen in die fles te zien plassen
- het onderste uit de kast halen
- aan de nooduitgang van de opblaaskapel zat een priester met een E-NOR-ME gsm
- Het is de kwaliteit van de verf niet de grootte van de kwast, EN het is de kunst van het kietelen niet van het stampen
- wie niet waagt blijft maagd en wie te lang wacht wordt verkracht
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4111:
op een goede dag ontdekte ik dat ik ook iets anders kon doen met mijn geslachsdeel dan enkel plassen

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 100 characters, waarvan 6 a's, 1 c's, 8 d's, 16 e's, 3 g's, 1 h's, 4 i's, 1 j's, 6 k's, 4 l'en, 2 m'en, 9 n'en, 7 o's, 2 p's, 1 r'en, 6 s'en, 5 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 370 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



