Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If I were in the Beatles, I'd be a good George Harrison. ~ Noel Gallagher
- er is geen koe zo blond of er zit een staart aan
- We kunnen uw betaling niet krijgen.
- Neef en nicht vrijt allicht, broer en zus doen méér dan 'n kus
- Is er zonder uw toestemming, medeweten, woordjes van dank en/of zonder bromvliegvermelding gebruik gemaakt van uw teksten? Bel en bestel onze verontschuldiging´n hierover.
- wie niet horen wil moet maar luisteren.
- my cohorts have been looking about. The information here on the web site is one of a kind and appreciated and will help me in our studies quite a lot.
- I love how they showed us at the very beginning that we have to take the eggs out of the carton first. I don’t think I would’ve connected those dots otherwise
- Kitsenkits = braakbal van een kat
- Poll: Moet Anderlecht heb buiten kieperen?
- De losse vijs kon hem geen moer schelen.
- Kummy Vandervooght, iemand die het altijd zowel warm als koud heeft, biedt zijn gedragen sokken te koop aan.
- Nee! Dat doe ik niet! Dat is mij te korporaalachtig! Ik heb dat nooit zo gezegd, achterlijk wijf.
- Wie had dat gedacht? Van plakband trekken van je nieuwe teevee naar een dikke barst in het lcd
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4262:
de druppel die de emmer deed overlopen viel op de gloeiende plaat

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 65 characters, waarvan 2 a's, 8 d's, 15 e's, 1 g's, 3 i's, 5 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 4 o's, 5 p's, 3 r'en, 1 t's, 1 u's, 2 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 372 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



