Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- While all attention goes to the windy sound and the green arrow, nobody notices the pirate ghost appearing in the dark window above the porch
- Da ze de scheit krijgen
- And yeah it is her fault, if a person could fuel a gas boiler to heat a house, there's something wrong with that person.
- Transpiratie randanimatie hirk hork schimmel schommel hoedje van papier
- my wife and I have been hoping for. The type of up to date info on this forum is excellent and helpful and will help my wife and I in our studies twic
- Het leven moet met liefde en humor worden geleefd, liefde om het te begrijpen humor om het te dragen.
- Zot, zotter, zotst! En na zotst heb je de regering!
- de postbode is bezorgd
- Ik heb me laten vertellen dat Muslic iedereen vooral op de zenuwen werkte vorig jaar
- GA WEG VUILE KUTWINTER! IK BEN JE BEU GEZIEN! KOM MAAR TERUG IN NOVEMBER OF ZO! FUCK OFF!!!!
- lamalord: belgium 3-0 (involvement of vanaken in this goal: 0%)
- We reviewed the Page you reported vanwege een serieuze geweldsdreiging and found it doesn't violate our richtlijnen voor de community.
- voor elk wat pils
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #495:
ik heb een tante en een oom die neuken nog altijd met condoom

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 61 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 1 c's, 3 d's, 11 e's, 1 g's, 1 h's, 3 i's, 1 j's, 2 k's, 1 l'en, 3 m'en, 8 n'en, 6 o's, 4 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Daan ben jij een Colombiaan? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 439 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
SCHMUTZ - Love Games 13
15
16
17
18
SILVERTEAR - So Deep 5
19
MICHAEL PENN - No Myth 18
20
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
21
22
23
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
24
25
STRUGGLER - Night Fever 25
26
27
MICHèLE TORR - Lui 4
28
30
BOTS - De Lange Weg 6



