Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I declare that the Beatles are mutants Prototypes of evolutionary agents sent by God, endowed with a mysterious power to create a new human species, a young race of laughing freemen ~ Timothy Leary
- if first time you still get chiness , try refresh 2nd time it may get english
- Gelukkig! Je bent afgemeld!
- Het leven moet met liefde en humor worden geleefd, liefde om het te begrijpen humor om het te dragen.
- "daar zal geween zijn en tandengeknars" - Hoezo? Heeft iemand dat dan gezien? LA-RIE!
- Er brandt licht achter de toog, maar de deur zit op slot ... Ze pikken niet.
- Ons Sarah heeft ´n nieuw lief. Tellefonnééére da die doe!
- De losse vijs kon hem geen moer schelen.
- Aster nu nog in het kader had geschoten ...
- profession cepheus clue blomquist audition downhill cunard shone texture transformation crocodilian trace bennington shameful greenhouse (Elut. 2010)
- Ik zucht van ikzucht
- Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen
- de zweden zijn berucht voor hun zweedvoeten
- Hae waaës good, mer ziej zoop
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #495:
ik heb een tante en een oom die neuken nog altijd met condoom

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 61 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 1 c's, 3 d's, 11 e's, 1 g's, 1 h's, 3 i's, 1 j's, 2 k's, 1 l'en, 3 m'en, 8 n'en, 6 o's, 4 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 302 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 33/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9

