Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Hate Music, Especially When It´s Played ~ Jimmy Durante
- Maar? Kijk je wel naar de proppen?
- wie het bier lust, drink het op
- inderdaad anja, anjerdraad
- Laten bosmensen ook winden?
- De belangrijkste mensen zijn niet degenen die het hoofd vol kennis hebben... het zijn degenen die het hart vol liefde hebben, oren om te luisteren, handen om te helpen
- shut yer tadger terrier63
- Woordenweetjes, flauwe zever en serieuze dingen op één site... Wat moeten we daar allemaal van denken?
- Ik zit op opgedroogd zaad!
- in Eindhoven he, daar hebben ze 6 soorten soep!
- hebben jij dat spookdoelpunt van Staphorst bij VV goes al gezien?
- 'Snuf en Snuitje', noemen ze zich...
- Het is niet omdat ik qua studies minder geluk heb gehad dan jij, dat je er automatisch van uit mag gaan als zou ik het IQ van een putdeksel hebben, jij onfatsoenlijk persoon!
- Walgelijk: pizzabezorger heeft jeuk op intieme plaats en lost dat erg agressief op
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5073:
To create a universe you must taste the forbidden fruit

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 55 characters, waarvan 3 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 7 e's, 2 f'en, 1 h's, 3 i's, 1 m'en, 2 n'en, 3 o's, 4 r'en, 3 s'en, 6 t's, 4 u's, 1 v's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martien ik heb jouw remspoor gezien! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 13 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10



