Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I've always felt that blues, rock 'n' roll and country are just about a beat apart. ~ Waylon Jennings
- Als je Jeroen van der Boom hoort zingen krijg je toch gewoon keelpijn in zijn plaats? Wat 'n gekweel
- Het weefsel van Gino Hallemans herstelt m´n knie (Donkey).
- Koppel verdacht van brandstichting toekomstig asielcentrum zoekt asiel in Hongarije
- valt er sneeuw in mei, is kerstmis voorbij
- Laten vogels scheten?
- Le Cannonier: het terrein waar op weekdagen schapen lopen. En in het weekend ook.
- Ik klick me grotverdoeme zot maar er gebeurt geen fuck!!!
- Uitreiken naar wat voor je ligt wordt gemakkelijker als je loslaat wat achter je ligt.
- En wat hebben we vandaag geleerd? Ten eerste 'T IS ALBERTOOOO
- Look into my eyes, look into my eyes, the eyes, the eyes, not around the eyes, don´ t look around the eyes, look into my eyes!
- D'er hangt kak in de lucht
- mmm. viel mij gisteren plotsklapseling binnen 21 minuten geleden
- Heej Georgette er ligt een paard in jouw bed! Heej ja heej ja hooow!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5340:
Zie jij het zitten om langer te gaan werken om meer pensioen te kunnen krijgen?En dan minder tijd hebben om ervan te genieten? NEE.

In dit kwootje zitten 25 woorden, samen goed voor 131 characters, waarvan 5 a's, 2 b's, 3 d's, 22 e's, 4 g's, 2 h's, 8 i's, 4 j's, 3 k's, 1 l'en, 5 m'en, 17 n'en, 4 o's, 1 p's, 6 r'en, 1 s'en, 8 t's, 1 u's, 1 v's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Reejmond steek deze kaars in je kond! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 139 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 15/2025. Muziek van 1950 tot nu!2
3
5
7
9

