Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- How deep is your love? I really need to learn. ~ Bee Gees
- lamalord: veldman hoopt dat de supps van RSCA vuurwerk gaan gooien zodat het geen 0-7 toestand wordt
- Claire on going commando: "It´ s not quite the same when you don´ t have a penis I suppose"
- Een echte man is hooligan
- scotsman mississippian mccullough yond distinguish handbag einstein antennae baffle byzantine legislature handbook salutation livestock
- Soms wint men, soms verliest men...
- Wie heeft die vieze, kleverige propjes in mijn neus geduwd?
- Wie zich niet aan de regels houd moet een biete verwachten is normaal
- daarom beb ik emmanuela een aantal aandelen in amandelen aanbevolen
- Honk Jesus honk if u saves if u love love Jesus Jesus
- Jamaar ik heb godverdomme helemaal geen 25m² kubieke meter potgrondt besteldt man!
- (euhmmm wat zou hij nu eigenlijk precies gevraagd hebben? Ik zal maar gokken op een ja/nee-vraag) ... Ik denk het wel ja!
- ´k vind ze eigenlijk niet zo knap :s
- As ‘cool’ as it is to imagine that the ants have some level of sentience that will allow for altruistic behavior, it’s just not possible.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6025:
Nilsson heeft zich gisteren geblesseerd op training, vandaag dat hij er niet bij is

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 83 characters, waarvan 5 a's, 2 b's, 1 c's, 3 d's, 10 e's, 1 f'en, 4 g's, 3 h's, 9 i's, 2 j's, 2 l'en, 6 n'en, 2 o's, 1 p's, 4 r'en, 6 s'en, 5 t's, 1 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Lambert er hangt een schoen aan uw geirt, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 187 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
10
11
17
TONIC - Marylin En Jean 16
19
KOTO - Dragon’s Legend 19
21
OASIS - Champagne Supernova 20
22
23
BRAD - The Day Brings 17
24
BEN FOLDS FIVE - Brick 9
26
YAM - You Took My Heart 30
27
28
29

