Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Betty sings about starlight and champagne. I sing about dead rabbits and blow jobs. When I say music is violence, she says it´s love; when I say it´s math, she says it´s tap dancing. ~ Kristin Hersh
- After looking over a few of the articles on your site, I truly appreciate your way of writing a blog. I book-marked it to my bookmark site list and
- huge respect for the computer that had chronic diarrhea after rendering this
- Profiel voor Gazondabber. Aantal fotos, 7. Aantal berichten, 5.
- Wie niet foefelt of erft, werkt tot hij sterft
- Het pornofilmpje werkte niet. De foutmelding zei dat er iets misliep met het "afspelen". Euh ja, dat dus.
- Een kind is geen trofee of kers-op-de-taart van je relatie. Een kind is een MENS DIE GVD ±80 JAAR LEEFT
- Wat is het verschil tussen een konijn en een gravin. Een konijn graaft pijpen en een gravin... Heeft geen grote oren .
- beter een kleine rapperd dan een grote slapperd
- Als het kalf verdronken is moet de stier opnieuw zijn werk doen .
- Yeah I really do stink
- Success is like pregnancy, everybody congratulates you but nobody knows how many times you got fucked to achieve it...
- een schip op het strand is moeilijk uitgraven
- Als de klok 12 keer slaat sla dan terug.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6144:
Nu is iedereen aan het zagen over Dat roken en vroeger jaren terug kwam de rook uit de living keuken yerwijl er baby's en kinderen waren en nu is het al jaren binnen niet roken en er zijn nog zoveel kindjes die ziek xijn hoe komt day dan denk van het eten Dat we allemaal eten

In dit kwootje zitten 56 woorden, samen goed voor 276 characters, waarvan 17 a's, 3 b's, 9 d's, 45 e's, 5 g's, 4 h's, 15 i's, 6 j's, 11 k's, 7 l'en, 3 m'en, 30 n'en, 10 o's, 15 r'en, 4 s'en, 11 t's, 5 u's, 5 v's, 4 w's, 1 x'en, 3 y's, 4 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 121 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
9
10
11
12
WAYNE WADE - Lady 30
13
MC5 - Kick Out The Jams 9
15
CLANNAD - Harry‘s Game 25
16
ABC - All Of My Heart 13
18
22
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 22
23
24
27
FUMIYA TANAKA - Phase 26
29
BOBBY GOLDSBORO - Honey 10


