Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I love seeing the fans of the music that I make ~ Gavin Rossdale
- Je kan misschien in Klagenfürt gaan wonen met je negatief gedoe altijd
- Ik ben naar een zelfhulpgroep voor anorexiapatiënten geweest. De opkomst was nogal mager.
- Toen ik geboren werd was ik naakt, nat en hongerig en dat werd alleen maar erger
- De Platte-Aarde-Beweging. Want ook wetenschappers hebben iemand nodig om keihard uit te lachen
- STOP TRYING TO APPEACE ME BY CALLING ME YOUR BABY BROTHER! I AM FIFTY-FOUR YEARS OLD!!!
- Bepaalde mensen en wolken kunt ge met elkaar vergelijken, op ne keer trekken ze weg en wordt het toch nog een stralende dag
- Stilte is meer dan de afwezigheid van geluid. Stilte komt niet naar je toe.
- СанечеК отсталый ненавистник Генка, иди расширяй Владимир
- De 15 meetst gemaakten taal fouten
- Onze scanbot beoordeelt jouw bijdrage op dit moment als spitsvondig, maar begin nu maar niet direct te denken dat je heel wat bent!
- A number of people looking for a new job remain tender-footed getting a suitable resume drafting professionals constitutes a fitting nest egg and this
- Hij kwam naar binnen in een rok, zij nam haar koffers & vertrok
- schepping GIRLFRIEND is zelf gelogeerd hihi! tegen moeilijke roepstoeterij... je wij slipje
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #617:
you really think you're stupid, don't you!

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 50 characters, waarvan 1 a's, 2 d's, 2 e's, 1 h's, 2 i's, 1 k's, 2 l'en, 2 n'en, 4 o's, 1 p's, 2 r'en, 1 s'en, 3 t's, 4 u's, 4 y's, 2 drie's, 2 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 15 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10



