Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Niet kunnen kakken door opstopping. Of kontstipatie.
- Je suis une fille solitaire, donc je cherche quelqu'un qui aime la taille du sexe si vous voulez, cliquez sur mon numéro personnel si vous voulez faire l'amour avec moi
- valt het avondrood vroeg, moet ik naar de kroeg.
- als een rotte appel door de mand vallen
- de leerling snapt er niets meer van
- Bongonda kan van heel dichtbij afwerken: 1-1! Plots wordt het heel stil op Sclessin.
- Woord van het jaar 2006: RUBBERKUTTEN
- Naast zijn job als nachtwaker zit Gerard zeker niet stil. Zijn hobby´s zijn vissen, kruiswoordraadsels oplossen en postzegels verzamelen
- de merels hebben alsnog een ei gelegd
- Maria Laagwater kan sinaasappelsap uit een citroen persen
- in het land der blinden weten ze niet wat donker is
- Ik vraag me dan echt af, wat ik dan verkeerd heb gedaan, altijd stront voor dank en de verkeerde komen overal mee weg.
- Vergis je niet tussen mijn persoonlijkheid en mijn houding; mijn persoonlijkheid is wie ik ben en mijn houding hangt af van wie jij bent.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #632:
Ik neem dagelijks mijn eerste ochtendscheet op met mijn gsm en stel die dan in als beltoon

In dit kwootje zitten 17 woorden, samen goed voor 90 characters, waarvan 3 a's, 1 b's, 2 c's, 4 d's, 14 e's, 2 g's, 2 h's, 5 i's, 3 j's, 2 k's, 4 l'en, 5 m'en, 8 n'en, 4 o's, 1 p's, 1 r'en, 6 s'en, 6 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Reejmond steek deze kaars in je kond! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 163 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
9
10
11
12
WAYNE WADE - Lady 30
13
MC5 - Kick Out The Jams 9
15
CLANNAD - Harry‘s Game 25
16
ABC - All Of My Heart 13
18
22
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 22
23
24
27
FUMIYA TANAKA - Phase 26
29
BOBBY GOLDSBORO - Honey 10


