Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- Is er kans bij dat in januari het karton word op hehaald?
- laat mij met gerust gvd! je bent echt ziek in u hoofd Ja ja omg ik like iets en ik stalk u zwijg gewoon en stuur mij daar niet voor aub zeg
- De bultenaar had een bochelamputatie achter de rug
- Zêdde gån ziien? (ben je gaan kijken?)
- de tandarts trekt het niet meer aan
- Wat hebt u tegen ambtenaren? Die mensen doen toch niks.
- Weet je wat!? Je hoéft haar niet eens graag te zien. Zij heeft namelijk ook een ongelooflijke kakhekel aan jou.
- I'm so hungover I wish I was dead
- Fins stadje verwelkomt Russische toeristen met Oekraïens volkslied
- Toen er nog geen gsm's bestonden moesten mensen hun haar drogen met een föhn!
- Nu is iedereen aan het zagen over Dat roken en vroeger jaren terug kwam de rook uit de living keuken yerwijl er baby's en kinderen waren en nu is het al jaren binnen niet roken en er zijn nog zoveel kindjes die ziek xijn hoe komt day dan denk van het eten Dat we allemaal eten
- my cohorts have been looking about. The information here on the web site is one of a kind and appreciated and will help me in our studies quite a lot.
- Andy en Ivan, kom van die divan!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6604:
Копирую сделки с хорошей прибылью D1O Декабрь 5, 2022 Эта брокерская компания богата на дополнительный функционал и сервис. Сначала я торговал на

In dit kwootje zitten 2 woorden, samen goed voor 264 characters, waarvan 1 nullen, 1 enen, 3 twee's, 1 vijven, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 285 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 33/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9

