Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- They're Coming To A Rock And Roll Concert And Watching Television That Says It All ~ Larry Mullen
- tsja da hedde wellis
- Doen jullie ook normaal praten?
- SNAP JIJ DAN NIKS!? - Jawel, ik begrijp zelf héél goed dat ik niet slim ben
- MrDampfkessel
- TempoOverijse klopt, tegen zulte waregem was het ook om te lachen. ben gaan kijken toen
- Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
- duffel was toen nog ´n bruisende stad
- Super mooi beeld met 2 afstaandbeding
- 4 valiums en een rohypnol. Vind je het gek dat de wereld er als een krentenbol uit ziet voor haar?
- En dat was de moeite zijn! Benieuwd? Herbeleef het hier
- Land Of The Because Of The Brave USA Free
- Slechts één bedrijf ter wereld mag het spel Monopoly maken. Hoe ironisch!
- Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #791:
steven: amai gisteren heel veel gezoppen :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d het was zeer fijn geweest ;)

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 94 characters, waarvan 3 a's, 12 d's, 16 e's, 1 f'en, 3 g's, 2 h's, 3 i's, 1 j's, 2 l'en, 1 m'en, 4 n'en, 1 o's, 2 p's, 2 r'en, 4 s'en, 4 t's, 2 v's, 2 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej August ben jij nog niet uitgerust? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 70 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



