Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ze hebben mij gekozen omwille van mijn acteertalent en niet omdat ik toevallig een lief snoetje heb ~ Koen WautersTijdens een interview over de film "Intensive Care"...
- Gleegeldrot kwamtamat rappelkiste flooknastraptist brumlopstropt
- Würst Käse scenario
- Mijn neus nam vroeger bijna 30% van een foto in
- Jason you might be able to help me out here.. why is it as soon as you see someone in the comments s
- Grotesko has no description!
- Bob threw up in his shoe!
- Waatbleef? Aafgelasj? Jao, echt waor. De vastelaovestocht van kommendje zunjig moog van de gemèndje neet doorgaon. De maotregele laote 't neet.
- moot ich op dei site goan kieke zieker
- Ma Baker: Het nummer schreef Frak Farian samen met Fred Jay (echte naam Hans-Jörg Mayer) en Fred Jay (echte naam Friedrich Alex Jacobson)
- hij hoort wel de radio spelen maar weet niet waar de antenne hangt
- de treinmachinist is het spoor bijster
- Pfff... Die "collega's" merkten niet eens dat ik vandaag een banaan van een ander merk bij me had
- Barbeque atmosphere, garden party! Friends, food and funk, babes, beats and beer!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #860:
Veel van deze kwootjes richten zich tot, handelen over, of refereren naar uitwerpselen en/of de anale regio

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 107 characters, waarvan 6 a's, 2 c's, 3 d's, 20 e's, 3 f'en, 1 g's, 3 h's, 4 i's, 1 j's, 1 k's, 4 l'en, 9 n'en, 7 o's, 1 p's, 8 r'en, 2 s'en, 5 t's, 1 u's, 2 v's, 2 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mevrouw ik laat je staan in de kou! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 28 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 34/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
9
12
SABATON - Camouflage 21
14
15
16
19
AIR - Cherry Blossom Girl 14
20
21
22
PORTLAND - Killer’s Mind 21
24
ABC - All Of My Heart 4
27



