Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- KV Mechelen laat zich hier toch iets te grellig naar de slachtbank leiden. Dat worden komende week pissige besprekingen Achter De Kazerne.
- Ik weet alleen dat de hond van Jos aan het begin van de busreis nog prima in orde was, aan het einde van de busreis had hij nog maar drie poten, één oor en liep hij alleen nog maar achteruit
- mph: € 600.000 l'année, la belle vie de retraité | mph: € 600.000 per jaar, het goede leven van een gepensioneerde
- wor zennekik terechtgekomen seg!
- op je paspoort.... ´Sex:´... bedoelen ze nu M. de M van Meisje, of V, de v van vent?
- Dit artikel is exclusief voor abonnees, niet-abonnees, toevallige bezoekers, bewuste bezoekers en iedereen die niet vernoemd wordt.
- ik ken iemand met een John Deere en die noemden ze Bambi omdat hij altijd te HERT REE
- En zo is alweer een weekend totaal naar de gallemiezen geholpen!
- hoge bomen vangen veel ballen
- Groetjes vanuit de operatiekamer
- Even een facebook-overzichtje: geklaag, geklaag, complottheoriën, geklaag, insinuaties, geklaag, een grapje (!!!), geklaag, aandachtstekort, geklaag.
- Witnie Hoesten, een zangeres die bekendheid verwierf door een cover van Dollie Balkon, ... (en dan vul je zelf maar aan)
- Man kijk die man man!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #970:
The Pidgeon that dropped its full cargo on my head this morning as I was going back home from the shops. I don't know what it had been eating, but whatever it was he dropped about a pint of shit r

In dit kwootje zitten 42 woorden, samen goed voor 200 characters, waarvan 13 a's, 4 b's, 2 c's, 8 d's, 13 e's, 3 f'en, 6 g's, 12 h's, 10 i's, 2 k's, 2 l'en, 4 m'en, 10 n'en, 14 o's, 6 p's, 7 r'en, 8 s'en, 15 t's, 3 u's, 1 v's, 5 w's, 1 y's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 67 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



