Dagfeiten
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- 'Je moet àlles een keertje geprobeerd hebben' betekent eigenlijk: 'ik heb het karakter niet om nee te zeggen'
- kalender: beschrijving van een persoon die meer, of op een sneller tempo haar verliest dan een ander kalend persoon.
- In de orde van de geneesheren ben ik een utopisch voorbeeld van inspiratie, manieren en kleerhangergebruik
- Zdrowe bia?ko. Jak kto? nie lubi,mo?na wrzuci? do zimnej wody na jaki? czas i robaczki wyjd?. Mo?na to powtórzy? kilka razy.
- Never argue with idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience
- waarom gaat een belg op zijn brommer naar de boeren... om te kneugelen!
- Vroeger hadden de kinderen snotbellen, nu krijgen de snotbellen kinderen.
- ’t Was een catastrofe, de eerste match van Club Brugge in 2019. Blauw-zwart kreeg geen voet aan de grond tegen een uitgekookt Charleroi (0-1) en ziet leider Genk verder uitlopen
- upstream connect error or disconnect/reset before headers. reset reason: overflow
- ze zeggen dat honger de beste saus is, geef mij toch maar samurai.
- Degenen die geen vaksain willen moetn dan ook maar wegblijven op evenemenenmnten
- Hij zegt ook dat het niet gratis is dat u daarvoor moet betalen na een maand? En dat ze niks gratis geven. Maar heb wel gelAchen?
- Dien is afgedoempt,
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dagfeitjes: themadagen, gebeurtenissen en feiten verbonden aan een specifieke dag
☆ 18-06 Sushidag.
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Ook op 18-06:
☆ ALS Dag
☆ Picknickdag

Wist je dat er ook een Nationale dag van Galicië. bestaat?
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
5
6
7
8
10


Rechts


