Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I've always felt that blues, rock 'n' roll and country are just about a beat apart. ~ Waylon Jennings
- Euh ja, we kunnen van alles doen. Maar als GIJ nu om te beginnen al eens definitief off fuckt, dan zijn we al een flinke stap in de goeie richting
- Weg is weg en op is op!
- de meeste wind waait weg
- A pair of short loose fitting shorts which will permit a female to catch a glimpse of your dick
- heerenveen speel tnou ook niet bepaald goed gelukkig
- ik ben nogal kort buiten adem!
- Oké, ik geef toe dat de staat van het item bij mij prima is, ik zou het graag willen kopen maar gezien de afstand zou ik je graag via PDP willen betalen door zijn koerier. PDP zal het geld bij je bezorgen en zodra het geld is ontvangen, zal de koerier het pakket in ontvangst nemen en bij mij afleveren. Houd er ook rekening mee dat PDP zal slagen op basis van uw beschikbaarheidsuren, plus alle kosten zijn mijn verantwoordelijkheid.
- straks rapport halen LOL :p
- Ignoring simple concepts most take for granted is the one thing flat earthers are very proficient at
- 'tennis'
- Maar er is ook goed nieuws: Israël gaat 4u/dag géén bommen gooien op Gaza. Wat liéf zeg!
- ik zeg dat dus wel dan en dat is wel zo fijn voor die gene ook dan dat ie het zelf ook ff weet....maar meestal moeten ze zoiets via via horen dat ze zo uit hun treiter meurde
- “Arrup, hork, arrup, hurk . . .” “That's the stupidest thing I've ever seen.” Anton looked at me, but he didn't stop. “Arrup, hirk, arrap, hork.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
