Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- We thought that if we lasted for two to three years that would be fantastic ~ Ringo Starr
- Zolang ze niet alles weten hebben ze altijd een oordeel klaar maar heb daar schijf aan xxxx
- Jij bent zeker zo'n occultistische idioot met rood lang haar en een bril op die black metal luistert???
- ZUCHT... wil je wel een beetje U-I-T-K-I-J-K-E-N !?!? IK ZEG HET NET!!!!! ja sorry... NEE NIKS SORRY!!
- Oh als we de scheed mit hebben,woerden we nog get wereld kampioen
- Ik kwam thuis en er lag een kleverig, witachtig en nogal zilt geurend kwakje op het aanrecht. Zei ik 'kwakje'? Ik bedoel 'Kwa®kje' Hahaha!
- Ich kann nicht küssen meinen neck, ich versuche und versuche aber 's hat kein zweck!!!
- Maandag wordt de uitgave van Pink Floyds remasters en de collector's campagne luister bijgezet met het opnieuw oplaten van een opblaasbaar varken boven de elektriciteitscentrale in het Londense elektriciteitscentrale
- Waarom is Pieter vd Hoogenband gestopt met zwemmen? Marcel Wouda
- de merels hebben alsnog een ei gelegd
- Het is open deuren intrappen
- dus was die discussie zoals het hierboven beschreven staat over het gehele gebied mijn enige opmerking richting jouw persoon was dat je het papiertje nadat je zijn kont had afgeveegt ook gewoon weggo
- Wartaal is ook een taal...
- Milie Armsterk, iemand die vroeger in de eetzaal al een trut was, is zo'n type waarvan je zegt: "Tja zo'n mensen bestaan ook helaas"
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
